درباره و تماس با ما

مدیریت مجموعه انسان 20 | فاطمه داداشی
مدیریت مجموعه انسان ۲۰ | فاطمه داداشی

سالهاست در حوزه تعلیم و تربیت فعالیت می کنم و مدیریت دبیرستان را بر عهده دارم. ایام کودکی ام با فراز ونشیب های زندگی گذشت پدرم در مورد تربیت فرزندانش، فرد سخت گیری بود. از همان دوران دبستان مسئولیت، رسیدگی به درس ومشق خواهران وبرادران کوچکترم را به من سپرده بود. در آن دوران بیشتر اوقات در دلم ازدست پدرم عصبانی می شدم که چرا چنین مسئولیتی را به من سپرده است . بعدها به تجربه دریافتم واگذاری مسئولیت از همان دوران کودکی تا چه حد می تواند در موفقیت فرد تاثیر گذار باشد.

در دوران راهنمایی از نظر درسی دانش آموز متوسطی بودم. وارد دبیرستان که شدم تحت تاثیر چند تن از معلمان خوبم، با علاقمندی شروع به درس خواندن نمودم وهر سال بهتر از سال گذشته خودم را نشان می دادم.البته در آن سالها، مثل الان، خبری از مهارت آموزی به دانش آموزان نبود و دانش آموزان حفظ کننده مطالب بودند و سه ثلث امتحان برگزار می شد و نتیجه امتحانات هم با کسب نمرات و معدل تعیین می گشت.

دوره لیسانس را با وجود شاغل بودن و داشتن فرزند با معدل بالایی گذراندم واقعا عاشق درس خواندن بودم. کار بسیار سختی بود یادم می آید روزهایی که در دانشگاه کلاس داشتم تمام مدت، مسیر دانشگاه را می دویدم تا به موقع سر کلاس حاضر باشم.

شبها تا ساعت دو یا سه شب بیدار می ماندم و مشغول درس خواندن وانجام کارهای تحقیقی بودم از طرفی تمام تلاشم این بود که ادامه تحصیل لطمه ای به فرزندانم نزند.

از همان دوران دبستان به نوشتن علاقه زیادی داشتم متاسفانه اعتماد به نفس لازم را برای نوشتن مطالبم نداشتم  ونوشته هایم را جدی نمی گرفتم. چندین  بار، کتاب های دوره دبیرستان را گرفتم و شروع به نوشتن کتابهای کنکور و کمک درسی نمودم ولی هیچکدام را علیرغم وقت وزمانی که گذاشته بودم به چاپ حتی به صورت جزوه ننمودم.

 آموخته ام که مسئولیت صد درصدی کارهایم را بپذیرم و در محیط کار این موضوع را به همکاران ودانش آموزان آموزش داده ام، موضوع مهمی که اگر تک تک اعضای خانواده، جامعه آن را عمیقا بپذیرند بسیاری از مشکلات ارتباطی و اجتماعی حل خواهد شد.

در زمینه مشاوره نیز فعالیت می کنم و خدای بزرگ را شاکرم که منشا تغییرات مثبت زیادی در محیط کاری ام شده ام البته هیچ موفقیتی آسان به دست نمی آید وحاصل سالها تجربیات ام می باشد.

 تجربیات خودم را به نگارش در آوردم و بالاخره کتاب اولم را به چاپ رساندم حتی ویراستاری آن را شخصا انجام دادم کتابی که بنا به نظر تعدادی از اساتید و علاقمندان به کتاب، می تواند برای گروههای سنی مختلف در زمینه رشد فردی، تاثیر گذار باشد.

 در محیط مدرسه تمام تلاش خود را به کار می برم تا محیطی شاد و محلی برای بروز استعدادها وتوانایی دانش آموزان باشد.

شما لایق بهترین ها هستید

اطلاعات تماس 

شماره  تماس :        ۸۰ ۲۹ ۰۵۷ ۰۹۲۲

تلگرام :                      ensane_2020

اینستاگرام:                ensane_2020

آپارات :                      ensane_2020

پشتیبان  تلگرام :         ensane20