درباره و تماس با ما

مدیریت مجموعه انسان 20 | فاطمه داداشی
مدیریت مجموعه انسان ۲۰ | فاطمه داداشی

سالهاست در حوزه تعلیم و تربیت فعالیت می کنم و مدیریت دبیرستان را بر عهده دارم. کودکی ام با فراز ونشیب های زندگی گذشت. پدرم فرد سخت گیری بود. از همان دوران دبستان مسئوایت، رسیدگی به درس ومشق خواهران وبرادران کوچکترم را به من سپرده بود. در آن دروران بیشتر اوقات در دلم ازدست پدر عصبانی می شدم که چنین مسئولیتی را به من سپرده است . بعدها به تجربه دریافتم واگذاری مسئولیت از همان دوران کودکی تا چه حد می تواند در موفقیت فرد تاثیر گذار باشد. ادامه تحصیلم در دوران راهنمایی برای خودش، داستانی دارد. خدا را شاکرم که توانستم تحصیلم را دنبال کنم. البته در دوران راهنمایی از نظر درسی دانش آموز متوسطی بودم. وارد دبیرستان که شدم تحت تاثیر چند تن از معلمان خوبم، با علاقمندی شروع به درس خواندن نمودم. وهر سال بهتر از سال گذشته خودم را نشان دادم. یادم می آید پولهای توجیبی که هرروز از پدرم می گرفتم را جمع کرده وبه دبیر زبانم خانم سعادتی می دادم تا برایم نمونه سوالات کنکور سراسری را خریداری کند.  البته من تنها نبودم تعدادی از بچه ها که درسخوان بودند هم این کار را انجام می دادند. با انقلاب فرهنگی آرزوی رفتن به دانشگاه در دلم ماند. ازدواج کردم وبه محض بازگشایی دانشگاه ، تعدادی کتاب خریدم و خودم رابرای کنکور آماده کردم آزمون دادم وبا رتبه خوبی پذیرفته شدم . لیسانس با معدل بالایی گرفتم این درحالی بود که هم کار می کردم و هم درس می خواندم . کار بسیار سختی بود. در طی دوران تحصیل در دوره کارشناسی حتی یک روز تقاضای مرخصی نکردم حتی شبهای امتحان.

شبها تا ساعت دو یا سه شب درس می خواندم و تمام توانم را به کار می بردم که کار وتحصیل، لطمه ای به فرزندانم نزند. از همان دوران دبستان به نوشتن علاقه زیادی داشتم . متاسفانه اعتماد به نفس لازم را برای نوشتن مطالبم نداشتم بعدها  بارها بارها کتاب های دوره دبیرستان را گرفتم و شروع به نوشتن کتابهای کنکور و کمک درسی نمودم . ولی هیچکدام را علیرغم وقت وزمانی که گذاشته بودم به چاپ حتی به صورت جزوه ننمودم.

 کارم را  با مسئولیت پذیری بالا انجام می دهم ومسئولیت صددرصدی آن رامی پذیرم.  البته در همکاری گرفتن از افراد، چند مورد اشتباه داشتم که همه آنها به انتخاب نادرست من وبی تجربگی ام باز می گردد. که مسئولیت آن را پذیرفتم ودراین راه بسیار از دست ندانم کاری هایشان اذیت شدم . واین سختی ها باعث پخته تر شدنم شد. سالهاست علاوه بر مسئولیتی که دارم  به دانش آموزان واولیا آنها مشاوره می دهم و خدای بزرگ را شاکرم که منشا تغییرات مثبت زیادی در محیط کاری ام شده ام . البته هیچ موفقیتی آسان به دست نمی آید. مجددا ادامه تحصیل دادم و در رشته برنامه ریزی آموزشی فوق لیسانس گرفتم و به دنبال آن، حاصل سالها تجربه خودم را به نگارش در آوردم و بالاخره کتابم را به چاپ رساندم حتی ویراستاری آن را شخصا انجام دادم. کتابی که می تواند منشا تغییر وتحول برای همه گروههای سنی باشد . مطالبی که در کتابهای درسی به آن پرداخته نمی شود و همیشه نسبت به این مساله معترض هستم . آموزش در مدرسه باید تعاملی و احترام دانش آموز باید حفظ شود و همکارانم به خاطر این نگاه وانعطافم، گاهی بر من خرده می گیرند.

شما لایق بهترین ها هستید

اطلاعات تماس 

شماره  تماس :        ۸۰ ۲۹ ۰۵۷ ۰۹۲۲

تلگرام :                      ensane_2020

اینستاگرام:                ensane_2020

آپارات :                      ensane_2020

پشتیبان  تلگرام :         ensane20